Remont/hooldus

Teostame järgnevaid autoremondi töid:

Plastikdetailide parandus

Keretööd

Elektritööd

Rehvitööd

Puksiirteenus

Auto müügieelne kontroll / ülevaatus

Kasutatud varuosad tellimisel

Kahjukäsitlus

Mootori remont

Veermiku remont

Kere värvitööd

Õlivahetus

Diagnostika

Autohooldus

Mootori remont ja hooldus

Õigeaegne ja kvaliteetne mootorihooldus on pikaajalise ja korraliku mootoritöö aluseks! Kuuldes liigset müra kapoti all või avastades auto all tekkinud õlilaike, ei tasu venitada kontrolli minekuga. Praktika näitab, et kokkuhoid seisukorra kontrollimisel ning töökotta mitte minek toob hiljem esile suuremaid kulutusi. Me teostame kõiki töid, mis on seotud mootoriga, alates plaanipärastest ülevaatamistest ja lõpetades mootori täieliku taastamisega.

Veermiku remont

Veermiku probleemid tulenevad tavapärasest mopeedauto kasutamisest. Defektid tulevad välja järge mööda, kuid kui on kuulda liigset müra veermiku poolt, tuleks kiiremas korras pöörduda töökotta. Liigse müra puhul ei pruugi auto juhitavus muutuda, kuid see siiski viitab veermiku kontrolli vajadusele. Kui õigeagselt mitte teha kõik vajalikud osad korda, võib lähiajal vaja minna palju suuremat ja kulukamat remonti.

Auto värvimistööd

Tahes tahtmata tekivad kerel kriimud ja praod/mõlgid ning tuled muutuvad tuhmideks, vähendades nähtavust teedel. Sagedatel juhtudel saab taolisi defekte kõrvaldada lihtsa poleerimise ja osalise värvimise abil, mis on kordades odavam, kui auto detailide täielik ülevärvimine. Osutame järgmiseid teenuseid: – tulede poleerimine  – kapoti, uste, stange jms värvimine – kere poleerimine- plastikdetailide parandamine.